partner nadace

hlavní partnerhlavní partner Nadace Tomáše Bati partneři

naši partneři

Optik Mezírka

Firma Oční optika - Mezírka vznikla v roce 1991. Mgr. Zdeněk Mezírka tak tímto způsobem navázal na svoje dlouholeté zkušenosti z oboru oční optiky a optometrie.

SIC–L

Dozory stavebních prací a technologických celků všech investorů a stavebníků. Kontrola prováděných prací dle projektu, technických a technologických požadavků ve vztahu k platným normám, předpisům a požadavkům.

Pivnice "U Máců"

Pivnice U Máců je nejstarší fungující pivnice ve Zlíně. Pivo čepujeme od roku 1931.

Lázně Zlín

Bez hany a bázně navštěvujte lázně. :-)

Čekají na vás bazény, wellness, aqua aerobic, masáže, sauna, parní kabiny, každý si přijde na své...

Pánská Móda Sýkora

Nabízíme široký sortiment pánské módy od známých českých a zahraničních dodavatelů. Najdete u nás luxusní pánské obleky za příznivé ceny, kvalitní separátní saka, kalhoty, kabáty, bundy, košile, pola, trika, jeansy, svetry, boty, opasky, kravaty a další doplňky.

Promens Zlín

Jsme první volbou zákazníků ve vývoji, výrobě a dodávkách plastových dílů a sestav. Naše nadšení a chuť hledat nové cesty umožňuje našim zákazníkům být leadery v jejich oboru. Investujeme do rozvoje, vztahů, bezpečnosti práce a ochrany životního prostředí.

CE-PA

Zažijte den plný překvapení, hádanek a úkolů, při kterém Vás čekají nezapomenutelné zážitky s vaším týmem.

HP TRONIC

HP TRONIC je česká společnost s více jak 25-letou historií, která zaujímá místo předního retailera na trhu domácích spotřebičů, spotřební elektroniky, počítačů a mobilních telefonů v České republice a rovněž na Slovensku.

SKILL production

Firemní a svatební video Zlín, hudební videoklipy, videoupoutávky na výrobky či služby, videoprezentace institucí, obcí, Zlín, Praha, zahraničí, Mars, kdekoli... :-)

IT-HELP

Vybudovali jsme několik datových center, položili stovky kilometrů kabelů a věnovali se spoustě malých i velkých projektů ve Zlínském kraji i v celé české republice a zahraničí.

JMS Stavební

Naše společnost se specializuje na výstavbu prodejních jednotek a stavebních prací v České a Slovenské republice.


poděkování partnerům

Opakovaně musíme vyjádřit svoji úctu a poděkování všem partnerům, bez kterých by byl jakýkoli výraznější rozvoj projektu zcela nemyslitelný.

chci se stát partnerem
nahoru
Staré pozdravy Staré Luhačovice Staré železnice Staré Košice Stará Praha Old Prague Fotogen

© Starý Zlín 2007-2019

tvorba www, firemní a svatební videa 
SKILL production

Jsou tyto stránky responsivní?

Veškerý obrazový materiál na www.staryzlin.cz je opatřen ochranným vodoznakem, obsah těchto webových stránek je chráněn vlastním autorským právem nebo autorským právem jiných stran. Kopírování, rozšiřování, pronájem, vytěžování nebo jakékoli zužitkování obsahu je bez souhlasu autorů zakázáno, neoprávněné užití jakéhokoli obsahu je postižitelné v občanskoprávním i trestním řízení.