partner nadace

generální partner

hlavní partnergenerální partner hlavní partner Nadace Tomáše Bati partneři

naši partneři

Medipet

veterinární klinika Medipet patří ke špičce veterinární péče na Zlínsku, chceme pomáhat našim zvířatům a jejich majitelům kvalitní veterinární péčí, ve chvílích kdy to potřebují.

Optik Mezírka

Firma Oční optika - Mezírka vznikla v roce 1991. Mgr. Zdeněk Mezírka tak tímto způsobem navázal na svoje dlouholeté zkušenosti z oboru oční optiky a optometrie.

Firma se zabývá řešením webových aplikací a CAD/CAM software

Sophics

Firma, založena 1994, se zabývá řešením webových aplikací (například pro MicroD, North Carolina, USA) a šicím CAD/CAM software (Orisol, Izrael).

ANLI

Po celou dobu se snažíme vyjít maximálně vstříc veškerým požadavkům našich zákazníků, postupně zdokonalujeme a obnovujeme skladovou techniku, kancelářské a počítačové vybavení a navyšujeme skladové plochy.

Lékařský dům Zlín

Lékaře, rehabilitace, zubní laboratoř, lékárnu, notáře, cestovní agenturu, kavárnu - to vše najdete pod jednou střechou v Lékařském domě ve Zlíně.

SKILL production

Firemní a svatební video Zlín, hudební videoklipy, videoupoutávky na výrobky či služby, videoprezentace institucí, obcí, Zlín, Praha, zahraničí, Mars, kdekoli... :-)

Agentura Zelenka

Dělat věci napůl? To pro nás neexistuje. Od prvního kontaktu nám záleží na vašem přání. Každý z našich kolegů se postará, aby se k vám dostaly pouze kvalitní překlady, přesné lokalizace a pracovali pro vás jen vynikající tlumočníci.

Lázně Zlín

Bez hany a bázně navštěvujte lázně. :-)

Čekají na vás bazény, wellness, aqua aerobic, masáže, sauna, parní kabiny, každý si přijde na své...

PROKO

Převážně se orientujeme na projekty inženýrských sítí. Současně však zpracováváme projektové dokumentace pro občanskou a průmyslovou výstavbu.

Pánská Móda Sýkora

Nabízíme široký sortiment pánské módy od známých českých a zahraničních dodavatelů. Najdete u nás luxusní pánské obleky za příznivé ceny, kvalitní separátní saka, kalhoty, kabáty, bundy, košile, pola, trika, jeansy, svetry, boty, opasky, kravaty a další doplňky.

SIC–L

Dozory stavebních prací a technologických celků všech investorů a stavebníků. Kontrola prováděných prací dle projektu, technických a technologických požadavků ve vztahu k platným normám, předpisům a požadavkům.

IT-HELP

Vybudovali jsme několik datových center, položili stovky kilometrů kabelů a věnovali se spoustě malých i velkých projektů ve Zlínském kraji i v celé české republice a zahraničí.

Město Zlín

Zlín je statutární město na východě Moravy. Leží v údolí řeky Dřevnice na rozhraní Hostýnských a Vizovických vrchů. Je centrem Zlínského kraje a má přibližně 75 tisíc obyvatel, v jeho aglomeraci žije více než 100 tisíc obyvatel.

ACE-TECH

Společnost ACE-TECH s.r.o. nabízí CNC soustružení a CNC obrábění velmi přesných soustružených a frézovaných dílů. Zaměřuje se na složitou a technologicky náročnou výrobu.

CE-PA

Zažijte den plný překvapení, hádanek a úkolů, při kterém Vás čekají nezapomenutelné zážitky s vaším týmem.

HP TRONIC

HP TRONIC je česká společnost s více jak 25-letou historií, která zaujímá místo předního retailera na trhu domácích spotřebičů, spotřební elektroniky, počítačů a mobilních telefonů v České republice a rovněž na Slovensku.

Promens

Jsme první volbou zákazníků ve vývoji, výrobě a dodávkách plastových dílů a sestav. Naše nadšení a chuť hledat nové cesty umožňuje našim zákazníkům být leadery v jejich oboru. Investujeme do rozvoje, vztahů, bezpečnosti práce a ochrany životního prostředí.

VENISON CZ

Společnost VENISON CZ s.r.o. se zabývá výkupem ulovené zvěře, zpracováním a prodejem zvěřiny. Ze zvěřinového masa vyrábíme také salámy, klobásy, párky a paštiky.

JMS Stavební

Naše společnost se specializuje na výstavbu prodejních jednotek a stavebních prací v České a Slovenské republice.

MONET+

V době, kdy moderní technologie ovlivňují každý okamžik našeho života, je MONET+ trvale lídrem inovací ve světě spolehlivých elektronických plateb a bezpečné digitální identity.

Agentura Velryba

Máme zkušenosti v mnoha kreativních odvětvích – v divadle, u filmu, v reklamě. Realizovali jsme stovky eventů od VIP akcí na vysoké společenské úrovni až po velké koncerty světových hudebních hvězd na fotbalových stadionech.

Pivnice "U Máců"

Pivnice U Máců je nejstarší fungující pivnice ve Zlíně. Pivo čepujeme od roku 1931.

JAST OKNA

Plastová okna a dveře, hliníková okna a dveře, sítě proti hmyzu, žaluzie, parapety, garážová vrata, předokenní rolety, předokenní žaluzie, stavební činnost, zednické práce, minibagr - to vše pořídíte u Jast Okna Zlín.


poděkování partnerům

Opakovaně musíme vyjádřit svoji úctu a poděkování všem partnerům, bez kterých by byl jakýkoli výraznější rozvoj projektu zcela nemyslitelný.

chci se stát partnerem
nahoru
Staré pozdravy Staré Luhačovice Staré železnice Staré Košice Stará Praha Old Prague Fotogen

© Starý Zlín 2007-2019

tvorba www, firemní a svatební videa 
SKILL production

Jsou tyto stránky responsivní?

Veškerý obrazový materiál na www.staryzlin.cz je opatřen ochranným vodoznakem, obsah těchto webových stránek je chráněn vlastním autorským právem nebo autorským právem jiných stran. Kopírování, rozšiřování, pronájem, vytěžování nebo jakékoli zužitkování obsahu je bez souhlasu autorů zakázáno, neoprávněné užití jakéhokoli obsahu je postižitelné v občanskoprávním i trestním řízení.