partner nadace

generální partnergenerální partner Nadace Tomáše Bati partneři

naši partneři

Optik Mezírka

Firma Oční optika - Mezírka vznikla v roce 1991. Mgr. Zdeněk Mezírka tak tímto způsobem navázal na svoje dlouholeté zkušenosti z oboru oční optiky a optometrie.

ANLI

Po celou dobu se snažíme vyjít maximálně vstříc veškerým požadavkům našich zákazníků, postupně zdokonalujeme a obnovujeme skladovou techniku, kancelářské a počítačové vybavení a navyšujeme skladové plochy.

Lékařský dům Zlín

Lékaře, rehabilitace, zubní laboratoř, lékárnu, notáře, cestovní agenturu, kavárnu - to vše najdete pod jednou střechou v Lékařském domě ve Zlíně.

Pivnice "U Máců"

Pivnice U Máců je nejstarší fungující pivnice ve Zlíně. Pivo čepujeme od roku 1931.

Agentura Zelenka

Dělat věci napůl? To pro nás neexistuje. Od prvního kontaktu nám záleží na vašem přání. Každý z našich kolegů se postará, aby se k vám dostaly pouze kvalitní překlady, přesné lokalizace a pracovali pro vás jen vynikající tlumočníci.

PROKO

Převážně se orientujeme na projekty inženýrských sítí. Současně však zpracováváme projektové dokumentace pro občanskou a průmyslovou výstavbu.

Pánská Móda Sýkora

Nabízíme široký sortiment pánské módy od známých českých a zahraničních dodavatelů. Najdete u nás luxusní pánské obleky za příznivé ceny, kvalitní separátní saka, kalhoty, kabáty, bundy, košile, pola, trika, jeansy, svetry, boty, opasky, kravaty a další doplňky.

SIC–L

Dozory stavebních prací a technologických celků všech investorů a stavebníků. Kontrola prováděných prací dle projektu, technických a technologických požadavků ve vztahu k platným normám, předpisům a požadavkům.

CE-PA

Zažijte den plný překvapení, hádanek a úkolů, při kterém Vás čekají nezapomenutelné zážitky s vaším týmem.

HP TRONIC

HP TRONIC je česká společnost s více jak 25-letou historií, která zaujímá místo předního retailera na trhu domácích spotřebičů, spotřební elektroniky, počítačů a mobilních telefonů v České republice a rovněž na Slovensku.

JAST OKNA

Plastová okna a dveře, hliníková okna a dveře, sítě proti hmyzu, žaluzie, parapety, garážová vrata, předokenní rolety, předokenní žaluzie, stavební činnost, zednické práce, minibagr - to vše pořídíte u Jast Okna Zlín.

SKILL production

Firemní a svatební video Zlín, hudební videoklipy, videoupoutávky na výrobky či služby, videoprezentace institucí, obcí, Zlín, Praha, zahraničí, Mars, kdekoli... :-)

IT-HELP

Vybudovali jsme několik datových center, položili stovky kilometrů kabelů a věnovali se spoustě malých i velkých projektů ve Zlínském kraji i v celé české republice a zahraničí.

Řemeslo pomáhá

Propojujeme vzdělávací zařízení s firmami, budujeme dlouhodobé vztahy a posilujeme osvětu v oblasti stavebních řemesel s cílem vychovat novou generaci řemeslníků a odborníků ve stavebnictví a příbuzných oborech.

MONET+

V době, kdy moderní technologie ovlivňují každý okamžik našeho života, je MONET+ trvale lídrem inovací ve světě spolehlivých elektronických plateb a bezpečné digitální identity.


poděkování partnerům

Opakovaně musíme vyjádřit svoji úctu a poděkování všem partnerům, bez kterých by byl jakýkoli výraznější rozvoj projektu zcela nemyslitelný.

chci se stát partnerem
nahoru
Staré pozdravy Staré Luhačovice Staré železnice Staré Košice Stará Praha Old Prague Fotogen

© Starý Zlín 2007-2019

tvorba www, firemní a svatební videa 
SKILL production

Jsou tyto stránky responsivní?

Veškerý obrazový materiál na www.staryzlin.cz je opatřen ochranným vodoznakem, obsah těchto webových stránek je chráněn vlastním autorským právem nebo autorským právem jiných stran. Kopírování, rozšiřování, pronájem, vytěžování nebo jakékoli zužitkování obsahu je bez souhlasu autorů zakázáno, neoprávněné užití jakéhokoli obsahu je postižitelné v občanskoprávním i trestním řízení.