AKTUALIZACE CHRONOLOGICKY :

Výstava “Můj baťovský domek”

Termín výstavy: 19. 5. - 10. 6. 2012
Místo expozice: čtvrtdomek, Vysoká 1029, Zlín, Letná
Exteriérová část výstavy: prostorové schéma půldomku na travnaté ploše pod Velkým kinem, Zlín

Výstava prezentuje současné úpravy baťovského bydlení a jejím cílem je konfrontovat někdejší záměry tvůrců s novými požadavky a představami, které jsou na bydlení kladeny současnými obyvateli.

Na výstavě jsou představeny vybrané zdařilé a v nějakém ohledu zajímavé rekonstrukce různých typů baťovských domků. Omezení, ať už prostorová nebo daná regulací, nemusí být nutně omezením v individuálním a kreativním využití obytného prostoru. Na výstavě je prezentováno devatenáct rekonstrukcí na přehledných schematech a půdorysech, které doplňují fotografie Libora Stavjaníka dokreslující vnitřní atmosféru bydlení a obraz ze života v domě.

Fotografie ze zahájení výstavy “Můj baťovský domek”Fotografie ze zahájení výstavy “Můj baťovský domek”Fotografie ze zahájení výstavy “Můj baťovský domek”Fotografie ze zahájení výstavy “Můj baťovský domek”Fotografie ze zahájení výstavy “Můj baťovský domek”Fotografie ze zahájení výstavy “Můj baťovský domek”Fotografie ze zahájení výstavy “Můj baťovský domek”Fotografie ze zahájení výstavy “Můj baťovský domek”Fotografie ze zahájení výstavy “Můj baťovský domek”Fotografie ze zahájení výstavy “Můj baťovský domek”Fotografie ze zahájení výstavy “Můj baťovský domek”

42. ROČNÍK BARUM CZECH RALLY ZLÍN

Barum Czech Rally Zlín

Barum Czech Rally Zlín je dlouhodobě jednou z nejvýznamnějších motoristických akcí v České republice, v roce 2012 se pojede už podvaačtyřicáté. Tradice zlínské soutěže úzce souvisí s popularitou rallysportu v této zemi, kvůli barumce se rok co rok na Zlínsko vydává několik desítek tisíc nadšených motoristických příznivců. Velkou důležitost této akce dokládá i nebývalý zájem médií, jen v loňském roce se akreditovalo celkem 322 novinářů z pětadvaceti států!

Dlouholetým partnerem zlínské soutěže je společnost Barum. Propojení značky nejúspěšnějšího a největšího domácího výrobce pneumatik s důležitým motoristickým závodem vytváří výhodné podmínky pro vnímání jak značky pneumatik, tak soutěže. Stejně jako v předchozích letech bude značka Barum hlavním partnerem i při 42. ročníku Barum Czech Rally Zlín.

Časový harmonogram: zde

Více informací na webu Barum Czech Rally Zlín

© Starý Zlín | všechna práva vyhrazena | www, svatební video Praha SKILL production Zlín | stará Praha | XHTML 1.0 valid | CSS 2.1 valid | RSS valid
generální partner ZELENKA Czech Republic s.r.o. | oficiální partner statutární město Zlín